ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ଟେଷ୍ଟିଂ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବ,ଦୈନିକ ୬ ହଜାର ପରୀକ୍ଷା ନେଇ ଟାର୍ଗେଟ, ବିଭିନ୍ନ ଲ୍ୟାବକୁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲା ବଣ୍ଟାଗଲା,ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଜିଲ୍ଲାର ପରୀକ୍ଷା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲ୍ୟାବ୍‌ କରିପାରିବେ,ରାଜ୍ୟକୁ ୫ ହଜାର ଆଣ୍ଟି ଜେନ୍‌ ମଗାଯାଇଛି, ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ଅଧିକ ପରିମାଣର ମଗାଯିବ, ILS ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅଜୟ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ପଟିଆ ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜ ଛାତ୍ର ସୋମନାଥ ସୁତାରକୁ ଗିରଫ କଲା ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୋଲିସ, ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ଛାତ୍ର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସୂଚନା, ପୂର୍ବରୁ ପରୀକ୍ଷା ବେଳେ କପି ଧରିଥିଲେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ମିଳିବ ମଧୁବାବୁ ପେନ୍‌ସନ, ଅନୁମୋଦନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଓ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ହିତାଧିକାରୀ, ୪୮ ଲକ୍ଷ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ୪ ମାସ ପାଇଁ ଆଉ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ମିଳିବ, ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ବିଭାଗ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୨ ମୃତକ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା, ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୯କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ କୋରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି

Read more

ଗଞ୍ଜାମରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୩, କଟକରୁ ୮୧, ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୭୬, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୨୬, ବରଗଡ଼ରୁ ୨୧, ବଲାଙ୍ଗିରରୁ ୧୯, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୧୦, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୮, ଜଗତସିଂହପୁର ଓ କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୬ ଜଣ ଲେଖାଏଁ ଚିହ୍ନଟ, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୫, କୋରାପୁଟରୁ ୪ ଜଣ, ଯାଜପୁର ଓ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୩ ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରୁ ୨ ଜଣ, ଭଦ୍ରକ ଓ ପୁରୀରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

Read more