ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା NCB

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା NCB ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ରାଜପୁତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ (Rhea Chakaraborty) କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ NCB ରିୟାଙ୍କୁ ଏନଡିପିଏସର ବିଭିନ୍ନ ଧାରାର ଅଧୀନରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଏନସିବି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରିୟାଙ୍କୁ କଷ୍ଟଡି ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବ । ସୂତ୍ର ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେତେବେଳେ ରିୟାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ କରାଯିବ ସେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ସତ୍ୟ କହିପାରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନକୁ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ପଡି ପାରେ ।
ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଦିନ ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (NCB) କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ । ରିୟା ପ୍ରାୟ 10:30 ସମୟରେ ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ବଲାର୍ଡ ଇଷ୍ଟେଟରେ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଗାଡି ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କାର ସହିତ ଯାଉଥିଲା । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏନସିବି ରିୟାଙ୍କୁ ରବିବାର ଛଅ ଘଣ୍ଟା ଓ ସୋମବାର ଆଠ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲା ।
ରିୟା ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଏଜେନ୍ସି କହିଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *