ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩,୯୧୩ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୨୩୪୮ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୫୬୫ ପଜିଟିଭ୍‌, ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ୮୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୫୬ ଓ କଟକରୁ ୩୮୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ପୁରୀରୁ ୨୧୨

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩,୯୧୩ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୨୩୪୮ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୫୬୫ ପଜିଟିଭ୍‌, ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ୮୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୫୬ ଓ କଟକରୁ ୩୮୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ପୁରୀରୁ ୨୧୨

ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ୧୬୨, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରୁ ୧୫୬ ପଜିଟିଭ, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୧୪୭, ବରଗଡ଼ରୁ ୧୪୬, ବଲାଙ୍ଗିରରୁ ୧୪୨ ଚିହ୍ନଟ, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୧୪୧, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୧୩୪, ଭଦ୍ରକରୁ ୧୨୩ ପଜିଟିଭ, ଯାଜପୁର ଓ ନୂଆପଡ଼ାରୁ ୧୨୮ ଲେଖାଏଁ, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୧୧୨ ଚିହ୍ନଟ, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୧୦୮, ଅନୁଗୁଳରୁ ୧୦୩, କୋରାପୁଟରୁ ୧୦୦ ,ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୯୮, ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁରରୁ ୯୧, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୭୬ ଚିହ୍ନଟ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ କନ୍ଧମାଳରୁ ୮୬ ଲେଖାଏଁ, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୭୪ ପଜିଟିଭ୍,ମାଲକାନଗିରିରୁ ୬୮, ବୌଦ୍ଧରୁ ୬୧, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ନୟାଗଡ଼ରୁ ୬୦-୬୦, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୩୫, ଗଜପତିରୁ ୧୬ ଓ ଦେବଗଡ଼ରୁ ୧୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *