ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ମଦ୍ୟପାନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବ ଓଟିଡିସି । ‘ବିଚ୍‌ ସାକ୍ସ’ ନାମରେ ଖୋଲାଯିବ ମଦ କାଉଣ୍ଟର । ଏନେଇ ଅନ ଲାଇନ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ଏକ ପୁରସ୍କାର ; ମିଳିବ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆର୍ଥିକ ରାଶି

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିକୁ ମିଳିଛି ଆଉ ଏକ ପୁରସ୍କାର । କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ଓ ନଗର ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ସାଇକେଲ ଫର

Read more

ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ମା, ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ; କିରୋସିନି ବୋତଲ ଧରି ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ କାବୁକଲା ପୁଲିସ; ଉଭୟଙ୍କୁ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପୁଲିସର ବୁଝାସୁଝା; ମାଟ୍ରିକ ଅଫଲାଇନ ଫର୍ମ ଫିଲଅପ୍‌ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ ମା, ପୁଅ; ସ୍କୁଲ ଫର୍ମଫିଲଅପ କରାଇ ନ ଥିବାରୁ କାଲି ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ ଉଭୟ

Read more

ଓଡ଼ିଆଭାଷାରେ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷାପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଦାବିପତ୍ର ଉପରେ ଓଡ଼ିଆ ଜାତୀୟ ସମ୍ମିଳନୀର ୱେବିନାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଆ ଜାତୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ ପକ୍ଷରୁ ଜୁଲାଇ 5ତାରିଖରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାରେ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ପାଇଁ ଭାଷାବିତ ଡ଼ଃସୁବ୍ରତପୃଷ୍ଟିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଇଂସୁଦୀପ୍ତ

Read more

ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଓହରିଲେ ସରକାର ; ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବନି ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକର ଘୋଡ଼ା

ବହୁ ବିବାଦ ଓ ସମାଲୋଚନା ପରେ ନିଜ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଓହରିଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବନି ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକରେ ଶୋଭା ପାଉଥିବା ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଘୋଡ଼ା। କଂଗ୍ରେସ ସହ

Read more

ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଡ଼ି.ଏ.ଭି ସ୍କୁଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଶ୍ରୀମତୀ ଇପ୍ସିତା ଦାଶ, ସମାଜସେବୀ ଶାରଦା ପ୍ରସନ୍ନ ମହାନ୍ତି ଓ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ଭୁବନେଶ୍ବର ସାଂଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ସମ୍ପାଦକ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ 5T ସଚିବ IAS ଭି. କାର୍ତ୍ତିକେୟନ ପାଣ୍ଡିଆନ, ଅନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ କାମର ସମୀକ୍ଷା କଲେ, ୨୦୨୨ ଜୁନ୍‌ ସୁଦ୍ଧା ସରିବ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ କାମ, ଖର୍ଚ୍ଚହେବ ୧୮୦ କୋଟି | ପରିଦର୍ଶନ ବେଳେ 5T ସଚିବଙ୍କ ସହ ପୂର୍ତ୍ତ ସଚିବ କ୍ରିଷନ କୁମାର, CMଙ୍କ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସଚିବ ଭିନୀଲ କ୍ରିଷ୍ଣା, BMC କମିସନର ଓ ଇଡ୍‌କୋ ED ଭୂପିନ୍ଦର ପୁନିଆ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ

Read more

ଜର୍ଣ୍ଣାଲିଷ୍ଟ ଡେଭେଲପମେଣ୍ଟ କାଉନସିଲ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ରୋଟାରି କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅଭିଯାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୪/0୭ – ଜର୍ଣ୍ଣାଲିଷ୍ଟ ଡେଭେଲପମେଣ୍ଟ କାଉନସିଲ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ (ଜେ .ଡି ସି .ଆଇ ) ସମଗ୍ର ଦେଶର ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କର ସମୂହ ସ୍ୱାର୍ଥ ସାଧନ

Read more