ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ୧୮୯ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ସଂଗରୋଧରୁ ୪୭ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ୨୬୭ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୮ ହଜାର ୨୯୯କୁ ବୃଦ୍ଧି । ୨୫ ହଜାର ୬୧୯ ସୁସ୍ଥ, ୨୫୧୧ ଚିକିତ୍ସିତ ଓ ୧୪୮ ମୃତ

Read more

କଟକରେ ବିଲ୍‌ଡରଙ୍କଠୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାଦାବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗ,୨ ଗିରଫ, ୨ଟି ବନ୍ଧୁକ, ୨ ଗୁଳି ଓ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଜବତ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ପରିଡ଼ା ଓ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ମର୍କତ ନଗର ପୋଲିସ,ଜିତେନ୍ଦ୍ର ଜଣେ ପେସାଦାର ଅପରାଧୀ ହୋଇଥିବା DCPଙ୍କ ସୂଚନା,କଟକରେ ଦାଦାବଟି ମାମଲାରେ ଏଯାଏ ୧୧ ଜଣ ଗିରଫ ହେଲେଣି |

Read more

ଟ୍ବିନ୍‌ ସିଟି ପାଇଁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ, ଦିନ ୧୧ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଟ୍ବିନ୍‌ ସିଟିରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, କଟକ ଓ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଘଣ୍ଟାରେ ୨ରୁ ୩ ସେଣ୍ଟିମିଟର ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, ବର୍ଷା ପ୍ରଭାବରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଣି ଜମି ରହିବା ଆଶଙ୍କା, ଯଥା ସମ୍ଭବ ଘରୁ ନ ବାହାରିବାକୁ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପରାମର୍ଶ

Read more

ଦାଦାବଟି ମାଗିଲେ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ କମିସନରେଟ୍ ପୁଲିସ୍ ଜାରି କଲା ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର : ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ

9938910000 ଭୁବନେଶ୍ବର: ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପୁଲିସ ଡିଜି ଅଭୟ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏବଂ କଟକ ଦ୍ବୈତନଗରୀ ପାଇଁ ଏକ ଦାଦାବଟି ନିରୋଧୀ ହେଲ୍ପଲାଇନ – 9938910000ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

Read more

କଟକ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷାରେ ରହିବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ । ୧୦୦ଜଣ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିବେ । ପୂଜା ପରେ ଭସାଣୀ ପାଇଁ ୧୪ଟି ସ୍ଥାନ ଚିହ୍ନଟ । କଟକ ଡିସିପି ପ୍ରତୀକ ସିଂହଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

କଟକରେ ଦାଦାବଟି ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗରେ ଦରଘା ବଜାର ଅଞ୍ଚଳର ରିୟାଜ ଖାନ୍‌, କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବି. ସୀମାଦ୍ରି ଓ ଆର୍‌. ରାମୁ ଗିରଫ, ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଅଛି ଆପରାଧିକ ମାମଲା

Read more

ରାଜା ଆଚାର୍ଯ୍ୟକୁ ତଡ଼ିପାର କରାଯିବା ସହ ତା’ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏନ୍‌.ଏସ୍‌.ଏ. ଲାଗୁ କରିବାକୁ ପୋଲିସର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ସରକାରୀ ପ୍ଲଟ ଉପରେ ଭେଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଦୋକାନ ଦେଇ ଦାଦା ବଟି ନେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍‌ ରାଜା ଆଚାର୍ଯ୍ୟକୁ ତଡ଼ିପାର କରାଯିବ ଓ ତା’

Read more

ରୋଗୀ ଚଳପ୍ରଚଳ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହେଲା ଗ୍ରୀନ କରିଡର;ଗ୍ରୀନ କରିଡର କରି ରୋଗୀଙ୍କୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ନିଆଗଲା ଏୟାରପୋର୍ଟ,ଆପୋଲ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଯାଏଁ କରାଗଲା ଗ୍ରୀନ କରିଡର,ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଗଲାବେଳେ ଆପୋଲୋରୁ ଏୟାରପୋର୍ଟ ରାସ୍ତାରେ ଚଳପ୍ରଚଳ ବନ୍ଦ,ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ଜଣେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରୋଗୀଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ ନିଆଗଲା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁତର ରୋଗୀ ପରିବହନ ଲାଗି କମିଶନରେଟ ପୁଲିସ ଯୋଗାଇ ଦେଲା ଗ୍ରୀନ କରିଡର ସେବା। ଏୟାର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଗୁରୁତର

Read more

କଟକରେ ଚିକେନ୍ ଫାର୍ମରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କଟକ: କଟକ ଅଞ୍ଚଳରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି କଟକ ଡିସିପି

Read more