ସଂପ୍ରସାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭଙ୍ଗାଯିବ ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲ୍‌ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ : ଅଭିଭାବକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ

କଟକ : କଟକ ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲ୍‌ ପରିସରରେ ଥିବା ଏସ୍‌ସିବି ମେଡିକାଲ୍‌ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ଭଙ୍ଗାଯିବ। ଆଉ ଏଠାରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡିଏଭି ସ୍କୁଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ

Read more

କେବଳ ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ଆଉ କଲ୍ ରେ ଘରେ ଆଣି ଜିନିଷ ପହଞ୍ଚାଇଦେଵ ଏଜିସି କାର୍ଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସାଂପ୍ରତିକ କରୋନା ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ବାହାରକୁ ନ ଯାଇ ନିଜର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ କିଭଳି ଘରେ ବସି ପାଇ ପାରିବେ,ଏହି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସହଜରେ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବରଗଡରୁ ବାଘ ଛାଲ ସହ ବାଘ ଦାନ୍ତ, ନଖ ମଧ୍ୟ ଜବତ ଜବତ କଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ ଟିମ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପୁଣି ବାଘ ଛାଲ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇଛି। ବରଗଡରୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ ଟିମ ଦ୍ୱାରା ବାଘ ଛାଲ, ନଖ ଓ ଦାନ୍ତ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସଂପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭଯୋଗରେ ରାଜଧାନୀର ଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢଉ କରାଯାଉଥିବାର ଖବର ମିଳିଛି। ଉକ୍ତ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ନାମ ଡକ୍ଟର ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ମିଶ୍ର ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।

Read more

ସି.ଏଫ୍.ଏ.ଆର୍ ପକ୍ଷରୁ ଶ୍ରମିକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଚେତନତା ସଭା

ଗତ ୧୮.୧୧.୨୦ ରେ ସି.ଏଫ୍.ଏ.ଆର୍ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଶା କୋଠାବାଡ଼ି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ ଓ ଅଣ ସଂଗଠିତ ଶ୍ରମିକ କଲ୍ୟାଣ ବୋର୍ଡରେ ଥିବା ସାମାଜିକ ଯୋଜନାକୁ

Read more

କଟକ ମଧୁପାଟଣାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ; ଦୁଇ ଯୁବତୀ ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର; ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

କଟକ ମଧୁପାଟଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୁଲାଦେଇ ରୋଡ଼ରେ ଏକ ଘରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଠାବ ହୋଇଛି । ଜଣେ

Read more

କଟକରେ ଅଘଟଣ : ୭ ବର୍ଷର ନାବାଳକର ଗୁଳିରେ ଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଆହତ

ବୟାଳିଶମୌଜା : କଟକସଦର ବ୍ଲକ୍ ପରମହଂସ ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଘୁନାଥପୁର ଗ୍ରାମ ଜେନା ସାହିରେ ଘଟିଛି ଅଘଟଣ। ଜଣେ ୭ ବର୍ଷର ନାବାଳକର ଗୁଳିରେ ଜଣେ ୬

Read more