ପଟିଆଲା ହାଉସ କୋର୍ଟ ନୁହେଁ, କଟକ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ଚାଲିବ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କ ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

କଟକ : ଓଲିଉଡର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଷ୍ଟାର ଦମ୍ପତି ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଦିଲ୍ଲୀରେ ନୁହେଁ କଟକରେ ହେବ।

Read more

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଶ୍ରେୟା ଘୋଷଲ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଦେଲେ ସୂଚନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟିକା ଶ୍ରେୟା ଘୋଷଲ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି । ଶ୍ରେୟା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମା’ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶ୍ରେୟା

Read more

ବଲିଉଡର ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୭୦୦ ମାମଲା ରୁଜୁ : ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ କଙ୍ଗନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କଙ୍ଗନା ରନାୱତଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପୁଣି ଥରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ଯାହା ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର: ୩୧ତମ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ୨୦୧୯ ପାଇଁ ଓ ରାଜ୍ୟ ଅଷ୍ଟମ ଟୋଲି ପୁରସ୍କାର ୨୦୧୯ ପାଇଁ ସଂସ୍କୃତି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦରଖାସ୍ତ ଆହ୍ବାନ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦, ୨୦୨୧ ସୁଦ୍ଧା ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା, ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟରେ ଦରଖାସ୍ତ ଦାଖଲ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

Read more

କାଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ସାହୁଙ୍କୁ ବାହା ହେବେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ, ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ହେବ ବାହାଘର; ଏନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ସବ୍ୟସାଚୀ, ସବ୍ୟ ଓ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ପୂର୍ବରୁ ସରିଛି

Read more

ଶାହିଦ କପୁର ହେବେ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜ

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକୁଛି। କବିର ସିଂହ ସୁପରହିଟ ହେବାପରେ ତାଙ୍କର ଅପକମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ‘ଜର୍ସି’କୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

Read more

ମାର୍ଚ୍ଚରେ ୩୧ତମ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ୮ମ ଟେଲି ପୁରସ୍କାର ଉତ୍ସବ : ଦରଖାସ୍ତ ଗ୍ରହଣ ଶେଷ ତାରିଖ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୦

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କୋରୋନା କଟକଣା ପାଇଁ ଗତବର୍ଷ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ଓ ଟେଲି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ରାଜ୍ୟ

Read more

ଆସିଲା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ‘ତାଣ୍ଡବ’ର ଟିଜର୍‌ : ୧୫ ରେ ଆମାଜନ୍‌ ପ୍ରାଇମ୍‌ରେ ହେବ ରିଲିଜ୍‌

‘ଯଦି ରାଜା ନ ହୋଇ ପାରୁଛ, ତେବେ ରାଜନିର୍ମାତା ହୁଅ। ଏବେ ରାଜନୀତିରେ ମିଶିବ ଚାଣକ୍ୟନୀତି। ଆଉ ଆରମ୍ଭ ହେବ ତାଣ୍ଡବ।’ ଏମିତି କିଛି ଦମ୍‌ଦାର ସଂଳାପ

Read more