‘ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହନିଆ ଲେ ଜାୟେଙ୍ଗେ’ କୁ ୨୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ କୁ ପୁରିବ 25 ବର୍ଷ : ମୁମ୍ବାଇର ମରାଠା ମନ୍ଦିର ସିନେମା ହଲରେ ରିଲିଜ ପରଠୁ ଚାଲିଛି

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ସବୁ ଠାରୁ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟତମ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ ଖାନ ଓ କାଜୋଲ୍‌ । ସେ ଦୁହିଁଙ୍କ

Read more

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ନିଜ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥାଲାଇଭି- ବିପ୍ଳବୀ ନେତ୍ରୀ’ରେ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ

ବଲିଉଡର ‘‘ରାଣୀ’’ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ (Kangana Ranaut) ଏବେ ନିଜ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥାଲାଇଭି- ବିପ୍ଳବୀ ନେତ୍ରୀ’ର (Thalaivi – The Revolutionary Leader) ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ

Read more

କରୋନା କଟକଣା ହଟିବା ପରେ ୧୫ ଅକ୍ଟୋବରରେ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଭାବେ ପୁଣି ଥରେ ରିଲିଜ ହେଉଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ଦେଶ କରୋନା ଭୂତାଣୁର ପ୍ରକୋପରୁ ବାହାରି ଅନଲକ୍-୫ ରେ ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଆଡକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ତଥାପି ଅନେକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିଛି

Read more

ହ୍ୟୁମାନିଟାରିୟାନ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଆୱାର୍ଡ ପରେ ‘ଗ୍ରାମୋଦୟ ବନ୍ଧୁ ମିତ୍ର ପୁରସ୍କାର’ରେ ସମ୍ମାନିତ ହେଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍

ମୁମ୍ବାଇ : ସଂଯୁକ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ର ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାପରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏକ ପୁରସ୍କାରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଛି । ଗ୍ରାମୋଦୟ ଚାମ୍ବର୍

Read more

ଓଡିଶା ସ୍କାଉଟ୍ ଗାଇଡ୍ ଫେଲୋସିପ୍ ତରଫରୁ ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ଜାତୀୟ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ସେବା ସମ୍ମାନ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଅଭିନେତା ତଥା ସମାଜସେବୀ ସବ୍ୟସାଚୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ମିଳିବ ଜାତୀୟ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ସେବା ସମ୍ମାନ। ଓଡିଶା ସ୍କାଉଟ୍ ଗାଇଡ୍ ଫେଲୋସିପ୍ ତରଫରୁ ଜାତୀୟ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ

Read more

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ Deepika padukone, Sara Ali Khan, Shraddha Kapoor ଙ୍କୁ NCBର ଜେରା । ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂପର୍କରେ ମେସେଜ୍‌ କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କଲେ ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କିନ୍ତୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗକୁ ୩ ଜଣ ଯାକ ଖଣ୍ଡନ କଲେ ।

Read more

ଜେରା ପାଇଁ NCB କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ସିମୋନ । ଆଜି ରକୁଲ ପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବି ଜେରା କରିବ NCB । ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ସିମୋନଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କୁ ସମନ କରାଯାଇଛି । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଓ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ସମନ

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ବର୍ଷିଆନ୍ ଚଳଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ତଥା ଅଭିନେତା ବୀରକିଶୋର ମହାପାତ୍ରଙ୍କର କଟକ ମଧୁସୂଦନନଗରସ୍ଥିତ ବାସଭବନରେ ପରଲୋକ ହୋଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୯୨ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ।୧୯୯୯ରେ ଆସିଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମା ପରି କିଏ ହେବ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ଥିଲେ । ଏହାଛଡା ସେ କେତେକ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

Read more

ବର୍ଷା-ଅନୁଭବ ବିବାଦ ମାମଲା, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ବର୍ଷା । ଅନୁଭବ କରିଥିବା ଛାଡପତ୍ର ମାମଲାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ଆବେଦନ । ଦିଲ୍ଲୀରୁ କଟକକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବା ପାଇଁ କଲେ ଆବେଦନ

Read more

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ରେ ଗିରଫ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ । ଭାଇ ସୌଭିକ, ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା, ଅବଦୁଲ ବସିତଙ୍କ ଜାମିନ ବି ଖାରଜ । ଜୈଦ ବିଲାତ୍ରା, ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କୁ ବି ମିଳିଲାନି ଜାମିନ । ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କୋର୍ଟ

Read more