କୋରାପୁଟରେ ପଣସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ । ଟିକାପୁଟ ଛକରୁ ଜବତ କଲେ ଲମତାପୁଟ ଓ ମାଛକୁଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ୩ ଗିରଫ; ୪ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ, ଟଙ୍କା ଓ ଦଶଚକିଆ ଟ୍ରକ ଜବତ । ମାଛକୁଣ୍ଡରୁ ଆନ୍ଧ୍ରର ଗୁଣ୍ଟୁରକୁ ଚୋରାଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା ଗଞ୍ଜେଇ

Read more

କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ JEE ମେନ୍ ମେ ୨୦୨୧ ସେସନ ସ୍ଥଗିତ । ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ । ମେ’ ୨୪ରୁ ମେ’ ୨୮ ତାରିଖ ଯାଏ ହେବାର ଥିଲା JEE ମେନ୍। କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ ପୋଖରିଆଲ ନିଶଙ୍କଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନାରେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା । ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନାର ୨ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ SP । ASI ପି.ସି ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ସେଣ୍ଟ୍ରି ଡି.ପି ଜେନା ନିଲମ୍ବିତ । ଉଭୟଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ ସହ ଗୋଳନ୍ଥରା IICଙ୍କୁ ବଦଳି କଲେ SP

Read more

ସାରା ଦେଶରେ ୪ ମାସ ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚିଲା NEET-PG ପରୀକ୍ଷା । ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା । MBBS ଶେଷ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଟେଲି ପରାମର୍ଶ ସେବାରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯିବ । BSc/GNM ପାସ୍‌ କରିଥିବା ପିଲାଙ୍କୁ କୋଭିଡ ନର୍ସିଂରେ ନିୟୋଜିତ କରାଯିବ ।

Read more

ବାରିପଦା: କଟକ ଏସ୍‌ସିବିରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିବା ଜଣେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଗତ ୩୦ରୁ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ, ଚାନ୍ଦୁଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ପାଣିଟାଙ୍କି ଉପରୁ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି

Read more

IFS ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର । ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସରକୁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅନୁମୋଦନ । ୧୯୮୭ ବ୍ୟାଚ୍ IFS ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ । ପାଠକଙ୍କ ଅବସର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସୁପାରିସ କରିଥିଲେ । ସରକାରୀ ପଦବୀର ଅପବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ | ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଶୂନ୍ୟ ସହିଷ୍ଣୁତା ନୀତି

Read more

ମେ ୩ ଓ ୪ରେ ଦିନ ୨ଟା ପରେ ବନ୍ଦ ହେବନି ଦୋକାନ, ବ୍ୟବସାୟୀ ସଂଘର ପୂର୍ବ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ । ଏହି ୨ ଦିନ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି ହେବା ଯାଏ ଖୋଲା ରହିବ ଦୋକାନ । ରାଜ୍ୟରେ ୧୪ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ ଘୋଷଣାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବଦଳିଲା ସଂଘର ନିଷ୍ପତ୍ତି ।

Read more