ନୀଳଗିରି: ନିମପାଳ ନିକଟରେ କାର୍ ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ; ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ପୁରୀରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ; ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ପୁରୀ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ବାରିପଦାର ଯୁବକ; ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହେବା ପରେ ନୀଳଗିରି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା; ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଉତ୍ତେଜନା

Read more

ବୌଦ୍ଧ ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା କରଡ଼ାକୋଠାରେ ରାସ୍ତାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍‌: ବାପାଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସାରି ପୁରୀରୁ ଫେରୁଥିବା ପୁଅ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ୪ ସଂପର୍କୀୟ ଗୁରୁତର, ବୌଦ୍ଧ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି । ମୃତକ-ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ତରଭା ଅଞ୍ଚଳର ଅରୁଣ ମେହେର ।

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପଡ଼ିଆରେ MSME ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ଉଦ୍‌ଘାଟିତ । ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ମାର୍ଚ ୯ ତାରିଖ ଯାଏ ଚାଲିବ ଏ ବର୍ଷର ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା । ଏବର୍ଷ ମେଳାର ବିଷୟବସ୍ତୁ- ‘ଗଢ଼ିବା, ବଢ଼ିବା ଓ ସମୃଦ୍ଧ ହେବା’

Read more

ସମ୍ବଲପୁର SDJM କୋର୍ଟଙ୍କ ନକଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଦେଇ ଗିରଫ ହେଲେ ଓକିଲ ବାବୁ । ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ସମ୍ବଲପୁର ଯୁଜୁମୁରା ଥାନାରେ ଓକିଲ ବ୍ରଜ ପ୍ରଧାନ ଦେଇଥିଲେ ନକଲି କୋର୍ଟ ଅର୍ଡର । ବ୍ରଜ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଜାଲିଆତି ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କଲା ଯୁଜୁମୁରା ପୋଲିସ

Read more

ରିଲାଏନ୍ସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପକ୍ଷରୁ ବଡ଼ ଘୋଷଣା । ରିଲାଏନ୍ସର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଓ ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କୁ ମିଳିବ କୋରୋନା ଟିକା । ଟିକାକରଣର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବ କମ୍ପାନି । ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ରେ ୬ ଲକ୍ଷ କର୍ମଚାରୀ ଅଛନ୍ତି

Read more

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିନିକା ଥାନା ଜୁଲୁଣ୍ଡା ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଗତକାଲି ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା , ଆଜି ସକାଳେ ଶାଶୂ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ନବବଧୂ ରୋଜି ସାହୁଙ୍କ ହୃତ୍‌ଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ । ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ ଘୋଷଣା କଲେ ଡାକ୍ତର

Read more