ହାତ ତିଆରି ସାମଗ୍ରୀର ବଢୁଛି ଚାହିଦା : ନିଜ କାରିଗରୀକୁ ନେଇ ନିଆରା ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପୂଜା

ଭୁବନେଶ୍ୱର / ବାଲେଶ୍ୱର :  ରଚନାତ୍ମକ ଓ ସୃଜନଶୀଳତାର କଳା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଠାରେ କିଛି ନା କିଛି ରହିଥାଏ । ଏହି ପ୍ରତିଭାର ବିକାଶ ପାଇଁ

Read more

ଉଦାସୀନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଡାଏଟର ରହିଛି ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା : ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି

ଧାରାବାହିକରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଯାଇଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଉ ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ

Read more

ଅସୁସ୍ଥ ବିଜୟ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ଦୀପା ସାହୁଙ୍କୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ାଇ ପୁଣି ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଯାତ୍ରାଜଗତର ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ପୁଣି ନିଜର ମାନବିକତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ୍‌ ହେଉ କିମ୍ବା ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦରେ

Read more

ଜୁନ୍ ୨୧ ଯୋଗ ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ‘ନଗ୍ନ ଯୋଗ ନାରୀ’ଙ୍କ ଫଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ : ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣ କରିପାରିବେ କି ଏଭଳି କଠିନ ଯୋଗ

ଯୋଗ ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ‘ନଗ୍ନ ଯୋଗ ନାରୀ’ଙ୍କ (Nude Yoga Girl) ବିଭିନ୍ନ ମୁଦ୍ରାର ଏମିତି ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଫଟୋ ସବୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଖୁବ୍ ଆଦୃତ ହେଉଛି

Read more

ଜନମଙ୍ଗଳ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ବ ପରିବେଶ ଦିବସ ପାଳିତ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ପରିବେଶ ସୁରକ୍ଷାରେ ବ୍ରତୀ ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଜନମଙ୍ଗଳ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ବ ପରିବେଶ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ଅବସରରେ ରାଜଧାନୀ

Read more

କରୋନା ପୀଡ଼ିତଙ୍କୁ ‘ଫର୍ ୟୁ’ ଟ୍ରଷ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ବିତରଣ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮/୫ : ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ କରୋନା ଓଡ଼ିଶାର ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆୟତ୍ତକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ ଡାଉନ ପୂର୍ବଭଳି ବଳବତ୍ତର ରହିଥିବାରୁ ସମାଜର ନିମ୍ନଶ୍ରେଣୀରେ ଥିବା

Read more