ଆମେରିକାରେ ହେବ ଭାରତ ବାୟୋଟେକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କୋଭାକ୍ସିନର କ୍ଲିନିକାଲ ଟ୍ରାଏଲ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଆମେରିକାରେ ହେବ ଭାରତ ବାୟୋଟେକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା କରୋନା ଟିକା କୋଭାକ୍ସିନର କ୍ଲିନିକାଲ ଟ୍ରାଏଲ। ମାର୍କେଟିଂ ଆବେଦନ ଉପରେ ମୋହର ଲଗାଇବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଏପରି

Read more

ଆମେରିକାର ମିନ୍ନେସୋଟା ଠାରେ ରବିବାର ଶ୍ରୀ ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିରର ଶୁଭ ଉଦଘାଟନ

ମିନିଆପଲିସି /ଭୁବନେଶ୍ୱର : ତା ୧୧.୦୬ : ଆମେରିକାର ମିନ୍ନେସୋଟା ରାଜ୍ୟ ସ୍ଥିତ ହିନ୍ଦୁ ମନ୍ଦିର ପରିସର ରେ ନବ ନିର୍ମିତ ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିରର ଆସନ୍ତା ରବିବାର

Read more

ଏବର୍ଷର INI-CET ପରୀକ୍ଷା ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ସୁପ୍ରିମ୍‌ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ । କୋଭିଡ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଅତି କମ୍‌ରେ ମାସେ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ନିର୍ଦେଶ । ମେଡିକାଲ PG ନାମଲେଖା ପାଇଁ ଜୁନ୍‌ ୧୬ରେ ହେବାର ଥିଲା INI-CET । AIIMS, JIPMER, PGIMER ଓ NIMHANSରେ ନାମଲେଖା ପାଇଁ ହୁଏ INI-CET

Read more

ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ଅଣନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଠକେଇ ଓ ଜାଲିଆତି ମାମଲାରେ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ଜୋହାନ୍ସବର୍ଗ: ଭାରତର ଜାତୀୟ ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧିଙ୍କର ଅଣନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଠକେଇ ଓ ଜାଲିଆତି ମାମଲାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଡର୍ବାନର ଏକ କୋର୍ଟ ୭ ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।

Read more

ପାକିସ୍ତାନରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଟ୍ରେନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୩୦ ମୃତ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ ସୂଚନା

ଇସଲାମାବାଦ: ଦୁଇ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଟ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାରୁ ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋମବାର ସକାଳେ ଏହି

Read more

ଟ୍ବିଟର ପରେ ଏବେ ଫେସବୁକ୍ ସସ୍ପେଣ୍ଡ କଲା ଡ୍ରୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ; ୨୦୨୩ ଯାଏଁ ବ୍ୟବହାର କରି ପାରିବେ ନାହିଁ ଫେସବୁକ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡ୍ରୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ୁଛି ଅଡ଼ୁଆ। ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ୍‌ ଟ୍ବିଟର ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଝଟକା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଫେସବୁକ୍‌

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ୨୨ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲାଣି କୋରୋନାର ଦ୍ବିତୀୟ ଲହରି । ଦେଶରେ ମାହାମାରୀରେ ଏଯାଏ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେଣି ୫୯୪ ଡାକ୍ତର । ଭାରତୀୟ ଡାକ୍ତରୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା | ଦିଲ୍ଲୀରେ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୭, ବିହାର ୯୬, ୟୁପି ୬୭, ରାଜସ୍ଥାନ ୪୩, ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ୩୯ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

Read more

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ 50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସହାୟତା ଦେଲେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଜୟଶ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ଜୟଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆମେରିକାରେ ସ୍ଥାପିତ ‘ଆୱାର ବିଶ୍ୱାସ’ ସଂସ୍ଥା କୋଭିଡ ପରିଚାଳନାରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ନିଜର ସହଯୋଗ ସ୍ୱରୂପ

Read more

ମାନବ ଜୀବନର ଲକ୍ଷ ଉପରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ୱେବ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ଆୟୋଜିତ

ଟରୋଣ୍ଟୋର/ଲଣ୍ଡନ/ଦୁବାଇ/କାଠମାଣ୍ଡୁ/ଆବୁଧାବୀ/ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ /ଭୁବନେଶ୍ୱର ତା. ୦୧.୦୬.: ପରୋପକାର ମାନବ ର ପରମ ଓ ଚରମ ଲକ୍ଷ ହେବା ଦରକାର ବୋଲି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ସ୍ୱାମୀ ସୁଧାନନ୍ଦ ସରସ୍ୱତୀ

Read more