ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କୋରୋନା ନେଲା ୩୧୮ ଜୀବନ, କୋରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୪ ଲକ୍ଷ ୪୬ ହଜାର ୩୬୮କୁ ବୃଦ୍ଧି, ଦେଶରେ ଦିନକରେ ୩୧ ହଜାର ୩୮୨ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ,
୩ ଲକ୍ଷ ୧୬୨ କୋରୋନା ରୋଗୀ ଏବେ ବି ଚିକିତ୍ସାଧୀନ

Read more

ଆମେରିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି; ୱାଶିଂଟନ୍‌ରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କଲେ, ଆଜି USA ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି କମଲା ହାରିସଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ ମୋଦି, କ୍ବାଡ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦାନ ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଡେନଙ୍କ ସହ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

Read more

ଦକ୍ଷିଣ-ଏସୀୟ ରାଷ୍ଟ୍ରସଂଘ SAARCର ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୈଠକ ବାତିଲ, ପାକିସ୍ତାନର ଜିଦ୍ ଯୋଗୁଁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବୈଠକ ବାତିଲ, ତାଲିବାନର ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଜାତିସଂଘରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରସ୍ତାବ,ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରସ୍ତାବରେ ଅଧିକାଂଶ ସଦସ୍ୟ ରାଷ୍ଟ୍ର ଏକମତ ହୋଇ ନଥିଲେ

Read more

ଆଜିଠାରୁ ୫ ଦିନିଆ ଆମେରିକା ଗ୍ରସ୍ତରେ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, କ୍ବାଡ୍ ସମ୍ମିଳନୀ ସହ ବିଭିନ୍ନ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବିଡେନଙ୍କ ସହ କରିବେ ଆଲୋଚନା, ଜାତିସଂଘ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନରେ ଉଦବୋଧନ ଦେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, କୋଭିଡ୍-19 ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ସମ୍ମିଳନୀରେ ହେବେ ସାମିଲ

Read more

ଗୁଜରାଟର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୂପେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ମୋଟ୍‌ ୨୪ ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ନେଲେ ଶପଥ

ଗାନ୍ଧୀନଗର : ଗୁଜରାଟକୁ ଆଜି ନୁଆ କ୍ୟାବିନେଟ ମିଳିଛି। ଏହି ନୂଆ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ବିଦାୟୀ ରୂପାନୀ ସରକାର ଜଣେ ବି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାମିଲ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏପରିକି

Read more

ପାନ୍-ଆଧାର ଲିଙ୍କ୍ ଅବଧି ଆଉ ୬ ମାସ ବଢାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର

ପାନ୍-ଆଧାର ଲିଙ୍କ୍ ଅବଧି ଆଉ ୬ ମାସ ବଢାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଆଉ ୬ ମାସ ଅବଧି ବଢାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩୦ ତାରିଖ ଥିଲା ଏହାର

Read more

ଚାନ୍ଦିପୁର DRDOରୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଲିକ୍ ମାମଲାରେ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

ଚାନ୍ଦିପୁର DRDOରୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ଲିକ୍ ମାମଲାରେ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଅନୁମତି ଦେଲେ ବାଲେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ବାଲେଶ୍ଵରରୁ କଟକକୁ ଆଣି

Read more