ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ କୋହଲିଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୦ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନରେ ରେକର୍ଡ ପରେ ରେକର୍ଡ କରିଚାଲିଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ୍ କୋହଲି ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ବଡ଼ ଉପଲବ୍ଧି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଲିଭ-ଇନ ରିଲେସନକୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ : ସହମତିରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲିଭ-ଇନ-ରିଲେସନରେ ଥିଲେ ସହମତିରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ। ଯଦି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକାଠି ରହୁଥିବା ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

Read more

କୋରାପୁଟରୁ ପ୍ରାୟ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ୍‌ ନୋଟ୍ ଜବତ । ସୁଙ୍କି ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ନିକଟରୁ ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ କଲା ପଟାଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ । ଛତିଶଗଡ଼ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କାର୍‌ ଜବତ କରିବା ସହ ୩ ଅଟକ । ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ ନେଇ କୋରାପୁଟ SPଙ୍କ ସୂଚନା । ଅପରାହ୍‌ଣ ୩ଟାରେ SP କରିବେ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍

Read more

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀ ଓ ଯାନିଯାତ୍ରା ଦିନ ଧାର୍ଯ୍ୟ । ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ରଥଯାତ୍ରା ଓ ୨୦ରେ ବାହୁଡ଼ାଯାତ୍ରା ଓ ୨୧ରେ ହେବ ସୁନାବେଶ । ମେ ୧୫ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ରଥ ଅନୁକୂଳ ସହ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଚନ୍ଦନଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ । ପାଞ୍ଜିରେ ସମାନତା ପାଇଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନର ଉଦ୍ୟମ

Read more

ମୁମ୍ବାଇର ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଚୌହ୍ବାନ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଙ୍ଗଲ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ସଞ୍ଜୟ ରାଠୋରଙ୍କ ଇସ୍ତଫା । ମାମଲାର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ସୂଚନା । ଫେବ୍ରୁଆରି ୮ରେ ଏକ କୋଠାରୁ ଖସି ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ପୂଜାଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

Read more

ବ୍ରାଜିଲର ଆମାଜୋନିଆ-୧ ସମେତ ମହାକାଶକୁ ଗଲା ୧୯ ଉପଗ୍ରହ । ଏକସଙ୍ଗରେ ୧୯ଟି ଉପଗ୍ରହ ମହାକାଶକୁ ପଠାଇଲା ଇସ୍ରୋ । ୧୯ଟି ଉପଗ୍ରହକୁ ନେଇ ମହାକାଶକୁ ଗଲା PSLV-C51 । ଆନ୍ଧ୍ର ଶ୍ରୀ ହରିକୋଟାରୁ ଦିନ ୧୦ଟା ୨୪ ସଫଳ ଉତ୍‌କ୍ଷେପଣ

Read more

‘ମନ୍‌ କି ବାତ୍‌’ରେ ଓଡ଼ିଶାର ଜଗତସିଂହପୁର ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକ ଅରଖକୁଦର ସିଲୁ ନାୟକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ସେନାରେ ସାମିଲ ନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଗଣା ଟ୍ରେନିଂ ଦେଉଥିବାରୁ ପ୍ରଶଂସା । ସିଲୁଙ୍କଠାରୁ ଟ୍ରେନିଂ ପାଇ ଅନେକ ଯୁବକ ସେନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି

Read more

Fastag ଟୋଲ କଲେକ୍ସନରେ ରେକର୍ଡ, ଦୈନିକ ହେଉଛି ୧୦୪କୋଟି ଟଙ୍କା ଟୋଲ ଶୁଳ୍କ ଜମା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସାରା ଦେଶରେ ୧୫ ଫେବୃଆରୀରୁ ଫାସଟ୍ୟାଗ୍ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିବା ବାହନଙ୍କ ଶୁଳ୍କ ଆପେ ଆପେ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ କଟି

Read more

You Tubeରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ କରି କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କା କମାଉଥିବା ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ,୩ ଗିରଫ

ମୁମ୍ବାଇ : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ସାଇବର ପୋଲିସ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚଳାଉଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପ୍ରାଙ୍କ ନାମରେ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ୟୁଟ୍ୟୁବରେ

Read more

କାଲିଠୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଓଡ଼ିଶା ମହିଳା ଫୁଟ୍‌ବଲ ଲିଗ୍‍ । କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିଅମ ଓ କ୍ୟାପିଟାଲ ହାଇସ୍କୁଲ ପଡ଼ିଆରେ ହେବ ମ୍ୟାଚ୍ । ଭାଗନେବେ ୬ଟି ଦଳ, ୩୦ ଦିନରେ ଖେଳାଯିବ ୩୦ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ । ପ୍ରତି ଟିମ୍‌ ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବେ, ମାର୍ଚ ୨୭ରେ ଫାଇନାଲ । ବିଜୟୀ ଟିମ୍‌ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଲିଗ୍‌ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହେବେ

Read more