ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ୨ଜଣଙ୍କୁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୁଲିସ ପଦକ, ୧୧ ଜଣଙ୍କୁ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସେବା ପଦକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଘୋଷଣା ହେଲା ପୁଲିସ ପଦକ। ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସେବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ପଦକ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ବିଭିନ୍ନ

Read more

ସବୁ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଦର, ରାଜସ୍ଥାନରେ ଲିଟର ପିଛା ୧୦୦ ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିନକୁ ଦିନ ଆକାଶଛୁଆଁ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ୍ ଦର। ବିଶେଷକରି ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଦର ଏବେ ରେକର୍ଡ ଛୁଇଁଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ରବିବାର ରାଜସ୍ଥାନର

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରେ କୃଷକଙ୍କ ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲିକୁ ମିଳିଲା ପୋଲିସ ଅନୁମତି ଜାନୁଆରି ୨୬ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସହର ବାହାରେ ୫ଟି ରୁଟ୍‌ରେ ହେବ ରାଲି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ-କୃଷକ ସଂଗଠନ ଆଲୋଚନା ପରେ ମିଳିଲା ଅନୁମତି, ୟୁପି ଗେଟ୍‌ରୁ ଆନନ୍ଦ ବିହାର ସୀମାପୁରୀ ଦେଇ ମିରଟ ଯିବ ରାଲି, ସମସ୍ତ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ କମିସନରଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖରୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ପୁଣେକୁ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏୟାର ଏସିଆ ବିମାନ ଅପରାହ୍‌ଣ ୧ଟା ୦୫ରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଉଡ଼ାଣ ଆରମ୍ଭ କରି ଅପରାହ୍‌ଣ ୩ଟା ୫୫ରେ ପୁଣେରେ ଅବତରଣ କରିବ। ପୁଣେରୁ ଅପରାହ୍‌ଣ ୪ଟା ୩୫ରୁ ବାହାରି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସଂଧ୍ୟା ୬ଟା ୪୦ରେ ଅବତରଣ କରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

Read more

ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର-ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦାନକଲେ ଭକ୍ତ : ୩୧୯ ଗ୍ରାମ ସୁନା ଓ ୮୨୨ ଗ୍ରାମ ରୂପାରେ ହୋଇଛି ତିଆରି

ପୁରୀ : ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣର ଚନ୍ଦ୍ର-ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ଭକ୍ତ ପଦ୍ମଚରଣ ପାତ୍ର। ଭୁବନେଶ୍ବର ଭକ୍ତ ଶ୍ରୀ ପାତ୍ର ରବିବାର ପରିବାର ସହ ଆସି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର

Read more