ଛାଡ଼ଖାଇରେ ଛେଳିର ନାଁ ‘ମୋଦି’ : ଗ୍ରାହକ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ରାଜି, ହେଲେ ଛେଳିର ମାଲିକ କହିଲେ ଦେଢ଼ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ କମରେ ବିକିବେ ନାହିଁ

ମୁମ୍ବାଇ: ଲକଡାଉନ୍‌ ନିୟମାବଳୀ ଢିଲା ହେବା ପରେ ଦେଶ ସାରା ଅନ୍ୟ ଅନେକ ବ୍ୟବସାୟ ପରି ପଶୁ ମାଂସ ବ୍ୟବସାୟ ବି ପୂର୍ବ ସ୍ଥିତିକୁ ଫେରିବା ଆରମ୍ଭ

Read more

ନୟାଗଡ଼ରେ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅ ପରୀକୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ନିଜଆଡୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ଜାତୀୟ ଶିଶୁ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା କମିସନ । ୧୦ ଦିନ ଭିତରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ କଲେ କମିସନ । ମାମଲାର ସ୍ଥିତି ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ରିପୋର୍ଟ ତଲବ

Read more

୩ ଟିକା ପ୍ରସ୍ତୁତକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସହ ଭର୍ଚୁଆଲ୍‌ ମିଟିଂରେ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ । ତିନି କମ୍ପାନୀ ହେଉଛନ୍ତି ପୁନେର ବାୟୋ ଫାର୍ମାସ୍ୟୁଟିକାଲ୍‌, ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବାୟୋଲୋଜିକାଲ୍‌ ଇ ଲିମିଟେଡ୍‌ ଓ ଡକ୍ଟର ରେଡ୍ଡି ଲାବ୍ରୋଟୋରିଜ୍‌

Read more

୪୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ଡିସେମ୍ବର ୨୧ରେ ଶନି-ବୃହସ୍ପତି ମହାମିଳନ, ଖାଲି ଆଖିରେ ଦେଖିହେବ ଏହି ବିରଳ ଦୃଶ୍ୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ମହାକାଶରେ ଏକ ବିରଳ ଘଟଣା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି। ପାଖାପାଖି ୪ଶହ ବର୍ଷ ପରେ ମହାକାଶରେ ଶନି ଓ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମହାମିଳନର

Read more

୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ : ସ୍ବର୍ଣ୍ଣାଳଙ୍କାର ଗଣତିକୁ ନେଇ ବିବାଦ କାରଣରୁ ୩ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ

ପୁରୀ: ୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ପୁରୀ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ । ୩ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବେଶ କାର୍ଯ୍ୟ ।

Read more

ଡାକ୍ତରଖାନା ଡ୍ୟୁଟି ବାହାରେ ଏଣିକି ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କା ଫି’ରେ ରୋଗୀ ଦେଖିବା ସହ ଅର୍ଥକୁ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ଦାନ କରିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କଲେ ସମ୍ବଲପୁରର ଯୁବ ଡାକ୍ତର

ସମ୍ବଲପୁର : ଭିମ୍‌ସାର୍‌ରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର୍‌ ଭାବେ ମନୋନୀତ ଡା. ଶଂକର ରାମଚନ୍ଦାନୀ ନିଜ ଡାକ୍ତରଖାନା ଡ୍ୟୁଟି ବାହାରେ ଏଣିକି ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କା ଫି’ରେ ରୋଗୀ

Read more

ଚାଷୀ ସମାବେଶ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମା ସିଲ୍, ଦିଲ୍ଲୀକୁ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି ଦେଉନାହାନ୍ତି ହରିଆଣା ସରକାର, ଦିଲ୍ଲୀକୁ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ୬ଟି ରାଜ୍ୟର ଚାଷୀ, ନୋଏଡା ଓ ଗାଜିଆବାଦରୁ ଦଲ୍ଲୀକୁ ସଂଯୋଗ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ସହ ଚାଷୀଙ୍କ ମୁହାଁମୁହିଁ ସ୍ଥିତି

Read more

ତାମିଲନାଡୁ ଉପକୂଳ ଆଡକୁ ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର’ । ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ୧୧କିମି ବେଗରେ ଗତି କରୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର’ । ପୁଡୁଚେରୀଠାରୁ ୨୫୦ କିମି ଦୂରରେ ରହିଛି ବାତ୍ୟା । ଆଗାମୀ ୬ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସିଭିୟର ସାଇକ୍ଲୋନିକ୍ ଷ୍ଟର୍ମର ରୂପନେବ । ତାମିଲନାଡୁ ଓ ପୁଡୁଚେରୀ ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ କରିବ ‘ନିଭାର’ ।

Read more

ଆରଜେଡିର ବିରୋଧ ସ୍ଵତ୍ତ୍ୱେ ବିହାର ବିଧାନସଭାର ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି ହେଲେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ବିଜୟ ସିହ୍ନା

ବିହାର ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏନଡିଏ ଜିତିଛି। ଗୃହରେ ଉତ୍ତେଜନା ମଧ୍ୟରେ ବୁଧବାର ଦିନ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏନଡିଏ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟ ସିହ୍ନା

Read more

ଜନମଙ୍ଗଳ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ୧୩୨ ତମ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ୧୩୨ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଜନମଙ୍ଗଳ ପରିଷଦ

Read more