ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆତଙ୍କବାଦ ଲିଙ୍କ୍ ରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେଇ ୬ ଘଣ୍ଟା ଜେରା କଲା NIA ଟିମ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଏକ ତାଜା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲିଙ୍କର ସୁରାଗ ପାଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଜେରା କରିଛି ଜାତୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା (ନ୍ୟାସନାଲ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ ଏଜେନ୍ସି,

Read more

ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଇମର୍ତ୍ତୀ ଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରତି ‘ଆଇଟମ୍‌’ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାମଲା, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଳ ନାଥଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌, ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପକ୍ଷ ରଖିବାକୁ ନିର୍ବାଚନ କମିସନଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ, ଗ୍ବାଲିଅରରେ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ଆଇଟମ୍‌’ କହିଥିଲେ କମଳ ନାଥ

Read more

ନୟାଗଡ଼ରେ ଜାଲ୍ ନୋଟ୍ କାରବାର କରି ଧରାପଡ଼ିଲେ ଯୁବକ, ଘରେ ଛପାଉଥିଲେ ଜାଲ୍ ନୋଟ୍; ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ନୟାଗଡ଼ : ନୟାଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅଧୀନ ରାଜାବଗିଚା ଗଳିରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ନକଲି ଟଙ୍କା ବା ଜାଲ୍ ନୋଟ୍ ତିଆରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି।

Read more

ସରକାର ଆଣିଲେ ନିୟମ : ଲୋକାୟୁକ୍ତଙ୍କ ତଦନ୍ତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରଘଟ ହେବନି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲୋକାୟୁକ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହେଉଥିବା ତଦନ୍ତରେ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରଘଟ ନ କରିବାକୁ ନୂଆ ନିୟମ ଆଣିଛନ୍ତି ସରକାର । ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସତ୍ୟପାଠ ଜରିଆରେ ଆବେଦନ

Read more

କେରଳରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଓ୍ବାଟର ଟାକ୍ସି ସେବା

କେରଳ: କେରଳ ରାଜ୍ୟ ଜଳ ପରିବହନ ବିଭାଗ ଓ୍ବାଟର ଟାକ୍ସି ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ‌ସେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ପରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପରୀକ୍ଷଣ

Read more

ଟିଆରପି ସ୍କାମରେ BARC ର ନାମ ନେଇ ମିଥ୍ୟା କହିବା ସହ ନିଜକୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ କହିଥିବାରୁ ରିପବ୍ଲିକ୍ ଟିଭିକୁ ଭର୍ତ୍ସନା କଲା BARC

ମୁମ୍ବାଇ: ଟିଆରପି ସ୍କାମରେ ନାମ ପଦାକୁ ଆସିବା ପରେ ରିପବ୍ଲିକ୍ ଟିଭି ଓ ଏହାର ମାଲିକ ଅର୍ଣ୍ଣବ ଗୋସ୍ୱାମୀ ଅନେକ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲା

Read more

NEET ଇତିହାସରେ ନୂଆ ରେକର୍ଡ଼ : ୭୨୦ରୁ ୭୨୦ ମାର୍କ ରଖି ରାଉରକେଲାର ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ସୋଏବ ଆଫତାବ ହେଲେ ଦେଶରେ ଟପ୍ପର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏଥର NEET ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ବଡ଼ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି । ରାଉରକେଲାର ୧୮ ବର୍ଷୀୟ ସୋଏବ୍‌ ଆଫତାବ୍‌ NEET ମୋଡିକାଲ୍‌

Read more

ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ୧୦୦ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା ବର୍ଷା, ସମଗ୍ର ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ୫୦ ମୃତ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଲଘୁଚାପ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ  ତେଲେଙ୍ଗାନା, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଓ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଆଦି ରାଜ୍ୟରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଛି । କେବଳ ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ ଜଣ

Read more

କୋଇଲା ଦୁର୍ନୀତିରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଦାବି କଲା ସିବିଆଇ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କୋଇଲା ଦୁର୍ନୀତିରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲୀପ ରାୟଙ୍କ ଦଣ୍ଡବିଧାନ ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ୨୬ ତାରିଖକୁ ଘୁଞ୍ଚିଛି। ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ସମସ୍ତ

Read more

ମହିଳା T-20 ଚାଲେଞ୍ଜ୍ ଟ୍ରଫିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ଓଡ଼ିଆ ଖେଳାଳି ସୁଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟଦର୍ଶିନୀ

କଟକ: ମହିଳା ଆଇପିଏଲର ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବା ମହିଳା T-20 ଚାଲେଞ୍ଜ୍‌ (Women’s T20 Challenge) ଟ୍ରଫିରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ସୁଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟଦର୍ଶିନୀ

Read more