୨୯ ଜଣ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କ ନାମରେ ବମ୍ବେ ହାଇ କୋର୍ଟରେ କେସ ଦେଲେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଶ୍ଳୀଳତା ମାମଲାରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ପରେ ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ଖବର ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି। କିଛି ସେଭଳି ଗଣମାଧ୍ୟମ ବା

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଗିରଫ ହେଲା ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନକଲି ପିଏ ଗୋପାଳ ଶତପଥୀ । ନିଜକୁ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପିଏ ପରିଚୟ ଦେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରି ଓ ବଦଳି କରାଇଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଗୋପାଳ। ଭୁବନେଶ୍ବର ରେଳକୁଞ୍ଜ GMଙ୍କୁ ବଦଳି ନେଇ ଫୋନ କରିଥିଲା। ଏହା ସହ କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବଦଳି ନେଇ ଫୋନ କରିଥିଲା ଗୋପାଳ

Read more

ଓଡ଼ିଆ IPS ସତ୍ୟନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ NCBର ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ । ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନାଙ୍କଠୁ ଦାୟିତ୍ବ ନେଲେ ସତ୍ୟନାରାୟଣ । ଏବେ NDRFର ମହାନିର୍ଦେଶକ ଅଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ IPS ସତ୍ୟନାରାୟଣ । NCB-(ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବ୍ୟୁରୋ)ର ଜାତୀୟ ମିସନ ପୂରଣ କରିବା ନେଇ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଆଶାବାଦୀ ।

Read more

ଐତିହାସିକ ପଦକ୍ଷେପ: ହାଇକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେଉଥିବା ମାମଲାର ହେବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ

କଟକ : ଏଣିକି ହାଇକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେଉଥିବା ମାମଲାର ସିଧା ପ୍ରସାରଣ କରାଯିବ । ଏ ନେଇ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହାଦ୍ୱାରା ଓଡିଶା

Read more

ମୋଦିଙ୍କ ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଭାବ ; ଟ୍ୱିଟର ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା ଟପିଲା ୭ କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସୋଶାଲ ମିଡିଆରେ ଆଉ ଏକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କର ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା

Read more

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୟଙ୍କର ସ୍ଥିତି : ୯ ମୃତ, ୭ ନିଖୋଜ

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼: ପ୍ରକୃତର ତାଣ୍ଡବ ରୂପ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବନ୍ୟା ଓ ଭୂସ୍ଖଳନ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ନେବାରେ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି କରି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଲୁଚିଥିବା ଚାକରାଣୀ ଗିରଫ : କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ହୀରା ଓ ସୁନା ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୋଲିସ ହାତରେ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ଚୋରଣୀ । ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଚୋରି କରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାଜ୍ ମହଲ ଛକରେ ଲୁଚିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଠାରୁ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ହୀରା

Read more

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଲଗାତାର ବର୍ଷା କାରଣରୁ ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଗଲାଣି ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ; ୧୦ରୁ ଅଧିକ ନିଖୋଜ

ସିମଲା: ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଲଗାତାର ବର୍ଷା କାରଣରୁ ଭୂସ୍ଖଳନ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୩ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା

Read more

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପେଗାସସ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ନେଇ ଜାରି ରହିଥିବା ଝଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ପରେ

Read more

ବାସବରାଜ ବୋମାଇ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ନୂଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ବେଙ୍ଗଳୁରୁରେ ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକରେ ବାଜିଲା ମୋହର । ୟେଦିୟୁରପ୍ପାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀମଣ୍ଡଳରେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ ବାସବରାଜ । ଆସନ୍ତାକାଲି ଅପରାହ୍‌ଣ ୩ଟା ୨୦ରେ ଶପଥ ନେବେ ବୋମାଇ ।

Read more