୨୭ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମହିଳା : କହିଲେ ପୁଅ ପଚାରୁଛି ତା ବାପାଙ୍କ ନାଁ

ଶାହାଜାହାନପୁର: ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏକାଧିକ ଥର ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଏବେ ମା’ ବିନି

Read more

ସଚିନ ଓ ସେହୱାଗଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖାଇଲେ ଯାଦୁ : ବାଂଲାଦେଶ ଲିଜେଣ୍ଡସ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ

ରାୟପୁର: ଅବସର ପରେ ବି ନିଜର ଯାଦୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଓ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗ। ବିଶେଷ କରି ସେହୱାଗ ନିଜର ବିସ୍ଫୋରକ ରୂପ

Read more

ତାମିଲନାଡୁରେ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜନୀତିରୁ ଶଶିକଳାଙ୍କ ସନ୍ନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା

ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ ରାଜନୀତିରେ ବଡ ଧରଣର ଓଲଟା ପାଲଟ। ତାମିଲନାଡୁ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ତତ୍କାଳୀନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ରହିଥିବା ତଥା ଆୟ

Read more

୭୨ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପମାନଙ୍କରୁ ମୋଦିଙ୍କ ହୋର୍ଡିଂ ହଟାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ EC : କହିଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ସଂହିତାର ଉଲ୍ଲଂଘନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ (ଇସି) ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷିତ ୫ ରାଜ୍ୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରାୟୋଜିତ ଯୋଜନା ବିଜ୍ଞାପନ ଫଳକ ହଟାଇବାକୁ ବୁଧବାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

Read more

ସଂସ୍କୃତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଟପର୍ ହେଲେ ସ୍ପେନୀୟ ମହିଳା ମାରିଆ : ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଏବଂ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ରାଜ୍ୟପାଳ କଲେ ସମ୍ମାନିତ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ : ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି ଧିରେ ଧିରେ ଲୋପ ପାଇବାକୁ ବସିଛି। ପୂର୍ବ ସମୟରେ, ପିଲାମାନେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସଂସ୍କୃତ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ

Read more

ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ କୋହଲିଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋଅର୍ସ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ମିଲିୟନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ୧୦ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କ୍ରିକେଟ୍ ମଇଦାନରେ ରେକର୍ଡ ପରେ ରେକର୍ଡ କରିଚାଲିଥିବା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିରାଟ୍ କୋହଲି ସୋଶାଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏକ ବଡ଼ ଉପଲବ୍ଧି ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଲିଭ-ଇନ ରିଲେସନକୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ : ସହମତିରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲିଭ-ଇନ-ରିଲେସନରେ ଥିଲେ ସହମତିରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ। ଯଦି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକାଠି ରହୁଥିବା ମହିଳା କିମ୍ବା ପୁରୁଷ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

Read more

କୋରାପୁଟରୁ ପ୍ରାୟ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ୍‌ ନୋଟ୍ ଜବତ । ସୁଙ୍କି ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ନିକଟରୁ ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ କଲା ପଟାଙ୍ଗୀ ପୋଲିସ । ଛତିଶଗଡ଼ ଯାଉଥିବା ବେଳେ କାର୍‌ ଜବତ କରିବା ସହ ୩ ଅଟକ । ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ ନେଇ କୋରାପୁଟ SPଙ୍କ ସୂଚନା । ଅପରାହ୍‌ଣ ୩ଟାରେ SP କରିବେ ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍

Read more

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ପର୍ବ ପର୍ବାଣୀ ଓ ଯାନିଯାତ୍ରା ଦିନ ଧାର୍ଯ୍ୟ । ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ରଥଯାତ୍ରା ଓ ୨୦ରେ ବାହୁଡ଼ାଯାତ୍ରା ଓ ୨୧ରେ ହେବ ସୁନାବେଶ । ମେ ୧୫ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ରଥ ଅନୁକୂଳ ସହ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଚନ୍ଦନଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ । ପାଞ୍ଜିରେ ସମାନତା ପାଇଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନର ଉଦ୍ୟମ

Read more

ମୁମ୍ବାଇର ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଚୌହ୍ବାନ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଙ୍ଗଲ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ସଞ୍ଜୟ ରାଠୋରଙ୍କ ଇସ୍ତଫା । ମାମଲାର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ସୂଚନା । ଫେବ୍ରୁଆରି ୮ରେ ଏକ କୋଠାରୁ ଖସି ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ପୂଜାଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

Read more