ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନ ୩ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଆଇସିଏସ୍‌ଇର ୧୦ମ ଓ ଆଇଏସ୍‌ସିର ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ରେଜଲ୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଆଇସିଏସ୍‌ଇର ୧୦ମ ଓ ଆଇଏସ୍‌ସିର ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ରେଜଲ୍ଟ। ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଦିନ ୩ଟାରେ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା କରାଯିବ। ଏହାପରେ

Read more

ତିରୁପତି ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ଭେଙ୍କଟଶ୍ୱର ସ୍ୱାମୀ ମନ୍ଦିରକୁ ୬.୫ କେଜିର ସୁନା ଖଣ୍ଡା ଦେଲେ ବ୍ୟବସାୟୀ

ବିଶାଖାପାଟଣା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟ ଆରାଧ୍ୟ ଓ ଧନଶାଳୀ ଦେବତା ରୂପେ ପରିଚିତ ତିରୁପତି ସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ଭେଙ୍କଟଶ୍ୱର ସ୍ୱାମୀ ମନ୍ଦିରକୁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ୬.୫ କେଜି

Read more

ଆଜିଠୁ ସାରା ଦେଶରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସର୍ଵ ଭାରତୀୟ JEE ମେନ୍‌ । ଓଡ଼ିଶାରେ ୨୨, ୨୫ ଓ ୨୭ ତାରିଖରେ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସାରା ଦେଶରୁ ୭ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ । ଓଡିଶାରୁ ୩୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ।

Read more

ବାହୁଡ଼ା ଯାତ୍ରା ନେଇ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟ: ଦିନ ୧୨ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ବାହୁଡ଼ା ପହଣ୍ଡି, ୧୨ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଦିନ ୨ଟା ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ପହଣ୍ଡି, ୨ଟା ୩୦ରୁ ୩ଟା ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩ ରଥରେ ଛେରା ପହଁରା ନୀତି; ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରଥଟଣା ଆରମ୍ଭ ନେଇ ସମୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟ

Read more

ଶାରଳା ମନ୍ଦିରର ୩ ହୁଣ୍ଡିରୁ ବାହାରିଲା ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କା ; ପାଣି ଲାଗି ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ

ଜଗତସିଂହପୁର: କୋଭିଡ୍‌ ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ୨୦୧୯ରୁ ମା’ ଶାରଳା ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ ଥିବା ହୁଣ୍ଡି ଖୋଲାଯାଇ ପାରିନଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏହି

Read more

ଓଡ଼ିଆ ସମେତ ୧୧ଟି ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବିଟେକ୍ ଶିକ୍ଷା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସର୍ବଭାରତୀୟ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ (ଏଆଇସିଟିଇ) ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଆ ସମେତ ୧୧ଟି ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷାରେ ବିଟେକ୍ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରଦାନକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି । ଅନ୍ୟ

Read more

ମୁମ୍ବାଇରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି ; କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ୧୮ ମୃତ

ମୁମ୍ବାଇ: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ଉବୁଟୁବୁ ମାୟାନଗରୀ। ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଜନଜୀବନ ବେହାଲ। ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି

Read more