ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ । ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମଞ୍ଚରେ ରହିବେ ମିଥୁନ ଦା’ । ଆସନ୍ତାକାଲି ବ୍ରିଗେଡ୍ ପରେଡ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ମୋଦିଙ୍କ ବିଶାଳ ସମାବେଶ । କିଛି ଦିନ ତଳେ ମିଥୁନଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ RSS ମୁଖ୍ୟ ମୋହନ ଭାଗବତ

Read more

ତାମିଲନାଡୁରେ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜନୀତିରୁ ଶଶିକଳାଙ୍କ ସନ୍ନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା

ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ ରାଜନୀତିରେ ବଡ ଧରଣର ଓଲଟା ପାଲଟ। ତାମିଲନାଡୁ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ତତ୍କାଳୀନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ରହିଥିବା ତଥା ଆୟ

Read more

ସଂରକ୍ଷଣ ରାଜନୀତି : ଓଡ଼ିଶାରେ ପଛୁଆ ବର୍ଗଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ସଂରକ୍ଷଣ ଦାବି କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : OBC ଓ SEBC ବର୍ଗକୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଲା ରାଜନୀତି । ପଛୁଆବର୍ଗ ସଂରକ୍ଷଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

Read more

ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ ତାରିଖରେ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ୧୦୫ ତମ ଜୟନ୍ତୀ । ପ୍ରତି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ସ୍ତରରେ ପାଳନ ହେବ ଜୟନ୍ତୀ । ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସହ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ କରିବ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ରେ BJD ମହିଳା ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ମହିଳା ସମାବେଶ । ମହିଳା ସଶକ୍ତୀକରଣ ପାଇଁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା

Read more

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ରୁ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗରେ ୮ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ ବିଧାନ ସଭା ନିର୍ବାଚନ : ଫଳାଫଳ ମେ ୨ ରେ ଘୋଷିତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ (election Commission of India) ଆଜି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ ତାରିଖ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆଠଟି

Read more

କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ୧ ଲକ୍ଷ ୪ ହଜାର ୭୬ ଜଣ ଲୋକ ଅଯୋଗ୍ୟ, ଉତ୍ତର ଦେଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ଅଯୋଗ୍ୟଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଲକ୍ଷେ ଟପିଛି । ଆଜି ବିଧାସନଭାରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ଏହି ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି କୃଷି

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ବିଜେପି ନେତା କାଳୀରାମ ମାଝୀଙ୍କୁ ଦଳରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ । ଜନଜାତି ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ହେଲେ କାଳୀରାମ । ବିଜେପି ଜନଜାତି ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସମୀର ଓରାମଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମମତାଙ୍କ ଟିଏମସିକୁ ଝଟକା : ବିଜେପିରେ ମିଶିବାକୁ ୫ ଜଣ ଟିଏମସି ନେତା ବିମାନ ଯୋଗେ ଦିଲ୍ଲୀରେ

କୋଲକାତା: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କ୍ଷମତାସୀନ ଟିଏମସିକୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଝଟକା ଲାଗିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରହିଛି। ଦଳ ଛାଡ଼ି ବିଜେପିରେ ମିଶିବାକୁ ଆଜି

Read more