ବଲାଙ୍ଗିରର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ମିଳିଲା UGC ମାନ୍ୟତା

ବଲାଙ୍ଗିରର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ମିଳିଲା UGC ମାନ୍ୟତା। ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁଦାନ ମିଳିବା ନେଇ UGCର ସୂଚନା। କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷା ଓ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ଷ୍ଟାଫ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନଙ୍କ ପିଏସ ବିରଞ୍ଚି ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ଷ୍ଟାଫ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନଙ୍କ ପିଏସ ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବ ବିରଂଚି ନାରାୟଣ ସାହୁଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ କରିଛି । ଆୟବର୍ହିଭୂତ ସମ୍ପତି

Read more

କାଲିଠୁ ଅଗଷ୍ଟ ୫ ଯାଏ ଅଫ୍ ଲାଇନ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା

କାଲିଠୁ ଅଫ୍ ଲାଇନ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା। ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ। ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ଥର୍ମାଲ ସ୍କ୍ରିନିଂ ପରେ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି। ପରୀକ୍ଷାରେ ନିୟୋଜିତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ

Read more

ସ୍ପିରିଟ୍‌ ପକାଇ ପ୍ରେମିକାକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଇ ଯୁବକ ଗିରଫ ; ମୃତ୍ୟୁକାଳୀନ ଜମାନବନ୍ଦୀରେ ପ୍ରେମିକକୁ ଦାୟୀ କଲା ଯୁବତୀ

ପୋଲସରା : ସଇତାନ ପ୍ରେମିକର ସଂଘାତିକ୍‌ କାରନାମା। ପ୍ରେମ ପ୍ରତାଣା ପରେ ଧୋକାବାଜ ପ୍ରେମିକର ବୀଭତ୍ସକାଣ୍ଡ। ବାହା ହେବାକୁ କହିବାରୁ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି ନିଷ୍ଠୁର ପ୍ରେମିକ। ସ୍ପିରିଟ୍‌

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ବାବୁଲି ମହାରଣା ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା । ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ସ୍ପେସାଲ ସ୍କ୍ବାଡ । ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୨ଟି କାର, ୨ ବାଇକ, ବନ୍ଧୁକ, ୫ଟି ମୋବାଇଲ ଜବତ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା SP ମଦକର ସମ୍ବିତ ସମ୍ପଦଙ୍କ ସୂଚନା । ଜୁଲାଇ ୧୪ରେ ବାବୁଲିଙ୍କୁ ହୋଇଥିଲା ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

Read more

ପୁରୀରେ ‘ଡ୍ରିଙ୍କ୍‌ ଫ୍ରମ୍‌ ଟ୍ୟାପ୍‌’ ମିଶନର ଉଦ୍‌‌ଘାଟନ ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ।‘ଆଜି ଦିନଟି କେବଳ ପୁରୀ ନୁହେଁ ଓଡ଼ିଶା ବିକାଶରେ ନୂଆ ଅଧ୍ୟାୟ ଯୋଡ଼ିିଛି । ପୁରୀରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବିଶୁଦ୍ଧ ପାନୀୟ ଜଳ ମିଳିବ । ଦେଶର ପ୍ରଥମ ସହର ଭାବେ ପୁରୀରେ ଏହି ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଛି’

Read more

ହାଇଦରକୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ଘଟଣା: ନିଜ ଆଡ଼ୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ ରାଜ୍ୟ ମାନବାଧିକାର କମିସନ । ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ, ଗୃହ ସଚିବ, ଡିଜିପି, ଜେଲ ଡିଜି, ପୋଲିସ କମିସନରଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ । ୪ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ପାଇଁ କମିସନଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ । ସେପ୍ଟେ‌ମ୍ବର ୬ରେ ମାମଲାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୭ ଜୀବନ ନେଲା ମହାମାରୀ କୋରୋନା, ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫ ହଜାର ୫୧୨କୁ ବୃଦ୍ଧି । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ୧୫ ସମେତ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୪ ମୃତ । ଅନୁଗୁଳ ଓ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୦ ଜଣ ଲେଖାଏଁ ରୋଗୀ ମୃତ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୭ ଜୀବନ ନେଲା ମହାମାରୀ କୋରୋନା, ରାଜ୍ୟରେ କୋଭିଡ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫ ହଜାର ୫୧୨କୁ ବୃଦ୍ଧି । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ୧୫ ସମେତ ଖୋର୍ଦ୍ଧା

Read more

୨୦୨୨ ଜାନୁଆରି ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଖୋଲିବ ଇ-ଅଫିସ । ରାଜ୍ୟର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ । ୨୦୨୨ ଜାନୁଆରି ପହିଲାରୁ ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ରେ ଇ-ସାର୍ଟିଫିକେଟ। ପ୍ରଥମେ ୨୦୨୦ର ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଅପଲୋଡ ହେବ। ପରେ ୨୦୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାର୍ଟିଫିକେଟକୁ ଅପଲୋଡ କରାଯିବ।

Read more

ନିଆଳି: କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଓଲଟପୁର ଠାରେ ଥିବା SVNIRTAR ହଷ୍ଟେଲରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଆକୁପ୍ରେସର ଥେରାପିର ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ଏସ.ରାଜେଶ କୁମାର ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲି ରହିଛି 215 ନମ୍ବର ରୁମର ପାଙ୍ଖାରେ । ମୃତକଙ୍କ ଘର ଆସ୍କା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଓଲଟପୁର ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି

Read more