ମୋ ସ୍କୁଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଚିଠି; ରାଜ୍ୟର ୨ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ, ସବୁ MP, MLAଙ୍କୁ ଲେଖିଲେ ଚିଠି; ହାଇକୋର୍ଟର ବିଚାରପତିମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲେଖିଲେ ଚିଠି; ସର୍ବାଧିକ ୩ଟି ସରକାରୀ ସ୍କୁଲକୁ ପୋଷ୍ୟ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଲେଖିଲେ ଚିଠି

Read more

ବର୍ଷୀୟାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଶାନ୍ତି ସ୍ୱରୂପ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ, ସମ୍ବଲପୁରର ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ

ଓଲିଉଡ୍‌ର ବର୍ଷିୟାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଶାନ୍ତି ସ୍ୱରୂପ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି। ସମ୍ବଲପୁରର ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଗାଧୁଆ ଘରେ ପଡ଼ିଯାଇ

Read more

ରାଜ୍ୟର ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି କର୍ମୀ ଓ ସହାୟିକାଙ୍କୁ ମିଳିବ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ, ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଘୋଷଣା କଲେ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଟୁକୁନି ସାହୁ

Read more

ବିଜେଡିର କ୍ରିକେଟ୍ ଓ ଫୁଟବଲ୍ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ : ବିଜେତା ପାଇଁ ୧ ଲକ୍ଷ ବେଳେ ରନର୍ସ-ଅପ୍ ଟିମକୁ ମିଳିବ ୫୦,୦୦୦, କ୍ରିକେଟରେ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ସିରିଜଙ୍କୁ୍ ହିରୋ ସିବିଜେଡ୍ ଏକ୍ସଟ୍ରିମ ୧୬୦ ଆର୍ ବାଇକ୍ ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟର ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ବଢ଼ାଇ ଉତ୍କର୍ଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଶାସକ ଦଳ ବିଜେଡି ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି

Read more

ରାଜଧାନୀରେ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳନ ବେଳେ ମିଡିଆକୁ ମନା । ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ । ସଭାସ୍ଥଳକୁ ମିଡିଆ ଟିମ୍ ଓ ରିପୋର୍ଟରଙ୍କୁ ଯିବା ମନା । I & PR ପକ୍ଷରୁ ସବୁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦିଆଯିବ ଫିଡ୍ ।

Read more

ପୁଣି ତେଲଦର ବୃଦ୍ଧି : ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ୮୬, ମାଲକାନିଗିରିରେ ୯୧ ଟପିଲା ପେଟ୍ରୋଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦୁଇଦିନ ଧରି ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିବା ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣି ତେଲଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଲିଟର ପିଛା ୨୫ ପଇସା

Read more

ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ନାୟକ ହେଲେ ରେଭେନ୍ସାର ନୂଆ କୁଳପତି। ସଞ୍ଜୟ ନାୟକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଗଣେଶୀ ଲାଲ । ସଞ୍ଜୟ ନାୟକଙ୍କୁ ୪ ବର୍ଷ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ। ଚେନ୍ନାଇ ସିପେଟର ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ । ୩୪ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ସହ ୩୫ଟି ବହି ଲେଖିଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ

Read more